O nás

Naše pobočky nájdete aj v týchto mestách: Košice, Prešov, Žilina, Dubnica nad Váhom, Novom meste nad Váhom, Piešťanoch, Senci, Trnave, Bratislave a Prahe.

Ponúkame svojím klientom naozaj širokú ponuku v oblasti predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ktoré sú určené k bývaniu ale aj k podnikaniu. Ponúkame nehnuteľnosti aj v zahraničí, napríklad v Turecku a Maďarsku. Predávajúci majú možnosť inzerovať svoje nehnuteľnosti na platených realitných portáloch v Slovenskej aj v Českej republike.

Kladieme veľký dôraz na spokojnosť našich klientov, ktorí sú preto u nás vždy na prvom mieste.

Naša realitná kancelária ponúka komplexné realitné služby na špičkovej úrovni a celú radu doplnkových služieb. Dôraz kladieme v prvom rade na kvalitu, profesionalitu a individuálny prístup našich maklérov k našim klientom. Všetci naši makléri sú certifikovaní a pravidelne školení. Snažíme sa na sebe neustále pracovať a zlepšovať sa, aby každý náš klient bol spokojný, pretože keď je spokojný klient to je pre nás tou najvzácnejšou odmenou za našu prácu.


Taktiež dbáme na bezpečnosť, garanciu a právnu istotu, ktoré sú nevyhnutnou súčasťou úspešného priebehu a ukončenia realitného obchodu. Preto spolupracujeme s advokátskou kanceláriou, ktorá zabezpečuje to, aby bolo všetko v súlade so zákonom.